11 Temmuz 2012 Çarşamba

TOPRAK ''RİO'' İZLEDİ

Toprağın son zamanlardaki izledikleri filmleri tanıtayım bu aralar. Bikaç filme takıyor kafayı, defalarca izliyor. Rio da bunlardan bir tanesi. Oldukça başarılı ve keyifli animasyon filmi. Çocuklar mutlulukla izliyor. Tavsiye ederim. Biz henüz 1 ayda 10 kez falan izledik. Daha çok izleriz. :)
Tabii Toprak buna Mavi kuş diyor.
Toprak:  Bana 'Mavi Kuşu açınnn' diyip izliyor sonrada başlıyor ağlamaya.
Toprak:  Ben neden uçamıyorum? Anne banada mavi kanak (kanat) alll.
Ben     : Oğlum biz insanız insanlar uçamazlar.
Toprak: Ben insan olmak istemiyoruuuumm, uçmak istiyorumm..

Filmin bilgileri ve konusu : 2011 ABD yapımı animasyon türündeki Rio filmin yönetmenliğini Carlos Saldanha yapıyor. Filmin seslendirmelerini Jesse Eisenberg, Anne Hathaway, George Lopez, Jemaine Clement, Jake T. Austin, Bernardo de Paula, Leslie Mann, Tracy Morgan, Will.i.am, Jamie Foxx isimli oyuncular yapıyor. Buz Devri filminin yönetmenliğinide yapan Carlos Saldanha'nın yeni filmi olan Rio filminde başrolde papağan olan bir animasyon ile karşımıza çıkıyor. Blu isimli papağan Rio de Janeiro'da daha yavru iken alınarak Amerika'ya getirilir. Fillmde Blu'nun Rio de Janeiro'ya olan maceralı yolculuğu anlatılmaktadır.

İyi seyirlerr..

1 yorum:

BERIL dedi ki...

Merhaba, blog unuzu çok beğendim ve sizi "blogger anneleri" nden buldum "bu siteye katıl" butonundan takipçi olmak istiyorum. Sizi de kendi blog umda takipçi olmaya beklerim :)

http://momsblognote.blogspot.com/

Blogger tarafından desteklenmektedir.

© 2011 UĞURBÖCEĞİ TOPRAK, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena