11 Eylül 2012 Salı

2011 YAZ TATİLİ HOLİDAY RESORT2011 yaz tatilimiz bir anlık karar ile gerçekleşmiş bir tatildi. Toprağın amcası ile konuşurken hadi gidelim dedik ve 10-15 dk içerisinde uçak biletlerimiz almıştık. Bu gezimizin Toprak açısından şöyle bir anlamı var ki toprak ilk defa uçağa bindi. İlk deneyimi oldukça keyifli idi ancak bi ara kulakları ağrıyınca ağlamaya başladı daha sonra kullağa sıcak pansuman ve sakızla olayı çözdük. O yaz Didim' e gittik. HOLİDAY RESORT arkadaşımızın vesilesi ile gittiğimiz bir oteldi. Bu anlamda bize tüm olanaklarını sunan arkadaşımız Can'a teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz. Mükemmel bir tatil geçirmemizi sağladı kendisi. Didim tek kelime ile harika. Denizi tartışılmaz harikalıkta. Sabah denize inip, akşam zor ayrılıyorsun sahilden. Toprak da oldukça eğlendi tabii. Oradan Kuşadası ve Bodrum gezilerimiz de oldu tabii.
 


Denizin güzelliğinden ne demek istediğimizi anlarsınız. Bizim Akdenize göre daha soğuk ve daha az tuzlu bir deniz ancak muhteşemmm.  O sıcaklarda bile terlemiyorsunuz. Güneşi sizi asla rahatsız etmiyor. 


 
Toprak
White T-shirt : LCW
 
 
Burası Bodrum..

 
 

 
 
Toprak
Lacivert -beyaz takım / Navy blue and white team: MİNİMİO
 Sport shoes / spor ayakkabı: ADİDAS
 Burası Holiday Resort Odamızdan manzaramız..Burası Kuşadası..


Toprak biraz annesinemi çekmiş acaba? her gittiği yerden kendin büyüklerle iyi anlaşıyo. Burda da akadaşım dediği Pelin ve Helin kardeşlerle tanıştık Toprak sayesinde. İyikide tanışmışız. İngiltereden Türk ailemiz inanılmaz tatlıydı. Sanki uzun süredir birbirimizİ tanıyormuşuz  gibi ayrılırken çok zorlandık. Ailecek çok sewdik onları. Umarım hep görüşebiliriz. Tatlı anneleri ve güzel kızları ile güzel vakitler geçirdik.

 

Yine bir mutlu tatil sonu...


1 yorum:

sJ dedi ki...

Oralarda olmak istedim, fotoğraflar çok hoş. toprakcıkta herzaman ki gibi çook şık

Blogger tarafından desteklenmektedir.

© 2011 UĞURBÖCEĞİ TOPRAK, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena